JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

sobota, 14 sierpień 2004 19:32

2004.08.14 - Wejdo - groźny wypadek drogowy

W miejscowości Wejdo gm. Łyse, na trasie Łyse-Kolno około godz. 18.00 zdarzył się wypadek. Samochód marki Polonez, prowadzony przez młodego kierowcę nie wiadomo z jakich przyczyn zjechał nagle na lewą potem na prawą stronę jezdni a następnie "dachował" i znalazł się w rowie.

W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne (najbardziej ucierpieli dwaj pasażerowie). Działania straży pożarnej polegały na pomocy rannym w opuszczeniu pojazdu, zamknięciu zaworów w instalacji gazowej oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W oczekiwaniu na karetkę nienaganną postawą wykazał się strażak-ratownik medyczny Rafał Parzych, który odważnie pełnił swoją funkcję. Przypuszczalną przyczyną wypadku było niezachowanie zasad bezpieczeństwa ruchu środków transportu. Zdjęcia z owego zdarzenia powinny być przestrogą dla nierozważnych kierowców...

W akcji brali udział:
- Andrzej Gadomski