×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

poniedziałek, 27 grudzień 2004 20:33

2004.12.27 - Wolkowe - pożar stodoły

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
O godz. 23.55 został zgłoszony pożar stodoły w Wolkowych, gm. Myszyniec. W chwili przyjazdu naszej jednostki pożar obejmował już całe wnętrze budynku. Pożar gaszono, broniąc jednocześnie sąsiednie budynki inwentarskie.
W wyniku pożaru zniszczeniu uległa konstrukcja dachu budynku wraz z pokryciem, narzędzia i maszyny rolnicze, a także część składowanego zboża, siana i słomy. Straty wyceniono na ok. 80 tys. zł. Przyczyny pożaru nie ustalono. Oprócz naszej jednostki w akcji brał udział zastęp z JRG PSP Ostrołęka oraz 3 zastępy okolicznych OSP.


W akcji brali udział:
- Sławomir Szulc
- Adam Pisiak
- Krzysztof Pisiak
- Tadeusz Chrzanowski
- Szymon Dąbkowski
- Grzegorz Perzan

Czytany 3230 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 grudzień 2015 22:51

wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK