czwartek, 28 lipiec 2016 18:54

2016.07.28 - Kolizja w Dębach Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
5726536 IMAG0847W czwartek o godzinie 15:10 dostaliśmy alarm o kolizji w miiejscowości Dęby.

Na miejscu zastaliśmy samochód osobowy w przydrożnym rowie, podróżowały nim Matka z dzieckiem, z pojazdu wydostali się o własnych siłach. Na szczęście nikomu nic sie nie stało. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy OSP Łyse, zastęp JRG PSP Ostrołęka, załogę karetki pogotowia oraz policji.

 

 

                            ZDJĘCIA

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

Czytany 1616 razy Ostatnio zmieniany piątek, 29 lipiec 2016 09:39

Najczęściej czytane

 • 2019.01.04 - Pożar w Łączkach
  4Dziś wieczorem o godzinie 19 z MSK w Ostrołęce wpłynęła do nas informacja o pożarze domu w miejscowości Łączki.
  Czytaj dalej...
 • 2018.12.03 - Pożar śmietnika

  1Dziś wieczorem około 19:20 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru śmietnika na przystanku autobusowym w miejscowość Dęby.

  Czytaj dalej...
 • Życzenia

  15Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy mieszkańcom gminy Łyse oraz sponsorom i sympatykom OSP w Łysych życzenia pomyślności i zdrowia. Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Państwu radość i spokój. Niech ten szczególny czas będzie dla państwa okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej wzajemnej życzliwości, a Nowy 2019 rok stanie się czasem spełnionych marzeń i nadziei zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, a każdy nowy dzień był pełen optymizmu.
  W imieniu strażaków składa Zarząd OSP w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2018.12.15 - Pożar samochodu w Łączkach

  4Pożar samochodu osobowego był przyczyną interwencji w sobotnie popołudnie 15 grudnia. Dokładnie o 17:10 wpłynęło do nas zawiadomienie o pożarze samochodu w miejscowości Łączki.

  Czytaj dalej...
 • 2018.12.26 - Pożar sadzy

  sadzaW drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia odnotowaliśmy jedną interwencję. O godzinie 19:40 nasza jednostka zadysponowana została do pożaru przewodu kominowego budynku mieszkalnego w miejscowości Pupkowizna.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK