sobota, 10 grudzień 2016 19:47

2016.12.10 - Wypadek na DW 645 Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMAG1179W sobotnie popołudnie rozbrzmiała syrena alarmowa w naszej remizie. O 14:31 MSK poinformowało nas o wypadku na DW 645 między miejscowościami Serafin - Kuzie.

Trasa ta wiedzie niechlubny prym w ilości wypadków. Nie wielki deszcz powoduje, że droga staje się niebezpieczna. Tym razem jednak przebiegająca sarna była przyczyną wypadku. Z relacji kierowcy wynikało, że chciał on uniknąć zderzenia ze zwierzęciem w wyniku czego zjechał do rowu, z którego samochód wyrzuciło na dach na jezdnie. Całe szczęście kierowcy ani pasażerowi nic groźnego się nie stało. Po obejrzeniu przez lekarza karetki pogotowia poszkodowani zostali wypuszczeni do domu. W akcji brały udział 2 zastępy OSP Łyse, po jednym zastępie PSP Ostrołęka i PSP Kolno, jedna załoga karetki pogotowia oraz dwie załogi policyjne.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Czytany 1141 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 13 grudzień 2016 19:52
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK