piątek, 23 listopad 2018 23:32

2018.11.23 - Wypadek na Poległych Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
3O dużym szczęściu może mówić kierowca, który w piątkowa noc uderzył w ogrodzenie jednej z posesji przy ulicy Poległych w Łysych.

Około godziny 21:50 kierowca osobowego VW Polo wjeżdżając do Łysych od strony Kolna zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Uszkodzenia auta wyglądały poważnie, na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało. Do akcji zadysponowano zastęp OSP Łyse, zastęp JRG PSP Ostrołęka, Załogę Karetki Pogotowia oraz Patrol Policji.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 355 razy
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK