piątek, 15 styczeń 2016 12:26

Wymiana bram garażowych Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMAG0493Po długich staraniach doczekaliśmy się nowych bram wjazdowych do naszego garażu. Dziękujemy Właścicielowi Zakładów JBB w Łysych za sfinalizowanie zakupu tych oto bram.

 30 grudnia przyjechała firma zajmująca sięich montażem. Już od rana nasi druhowie: Marcin Popielarczyk, Rafał Parzych, Zbigniew Czyż, Krzysztof Świerdzewski, Sławomir Szulc poczynili działania, aby ułatwić monterom prace. Zdemontowali stare drzwi, co nie było proste z uwagi na ich rozmiar i wagę. W ich miejsce zamontowano drzwi typu rolety zwijanej elektrycznie, które w przypadku braku zasilania mogą zostać uniesione ręcznie za pomocą kolby obrotowej. W przyszłości planowane jest także zaopatrzenie remizy w agregat prądotwórczy, który zasiliłby remizę w prąd elektryczny, niezbędny do uruchomienia syreny, czy też centrali powiadamiania SMS.

                            ZDJĘCIA

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

Czytany 1217 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 luty 2016 09:40

Najczęściej czytane

 • 2019.01.04 - Pożar w Łączkach
  4Dziś wieczorem o godzinie 19 z MSK w Ostrołęce wpłynęła do nas informacja o pożarze domu w miejscowości Łączki.
  Czytaj dalej...
 • 2018.12.03 - Pożar śmietnika

  1Dziś wieczorem około 19:20 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru śmietnika na przystanku autobusowym w miejscowość Dęby.

  Czytaj dalej...
 • Życzenia

  15Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy mieszkańcom gminy Łyse oraz sponsorom i sympatykom OSP w Łysych życzenia pomyślności i zdrowia. Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Państwu radość i spokój. Niech ten szczególny czas będzie dla państwa okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej wzajemnej życzliwości, a Nowy 2019 rok stanie się czasem spełnionych marzeń i nadziei zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, a każdy nowy dzień był pełen optymizmu.
  W imieniu strażaków składa Zarząd OSP w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2018.12.15 - Pożar samochodu w Łączkach

  4Pożar samochodu osobowego był przyczyną interwencji w sobotnie popołudnie 15 grudnia. Dokładnie o 17:10 wpłynęło do nas zawiadomienie o pożarze samochodu w miejscowości Łączki.

  Czytaj dalej...
 • 2018.12.26 - Pożar sadzy

  sadzaW drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia odnotowaliśmy jedną interwencję. O godzinie 19:40 nasza jednostka zadysponowana została do pożaru przewodu kominowego budynku mieszkalnego w miejscowości Pupkowizna.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK