sobota, 27 październik 2018 21:18

2018.10.27 - Ślub druha Tomasza PODSUMOWANIE Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
01 ola tomek 10027 Października mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w ceremonii zaślubin naszego druha Tomasza Nasiadki.

W sobotę w samo południe zorganizowaliśmy zbiórkę przed remizą. Ubrani w mundury galowe wyjechaliśmy ustrojonymi wozami do Tomka aby zrobić mu bramę weselną. Około godziny 14 wyjechaliśmy konduktem weselnym do Oli. Jadąc do panny młodej przejeżdżaliśmy przez Lipniki, gdzie dołączyli do nas druhowie z tamtejszej jednostki. Kilka minut później byliśmy już u Oli, gdzie przywitała Tomka i nas jej rodzina. Nie obyło się bez tradycyjnej bramy weselnej u panny młodej, na której Tomek musiał złożyć wykup aby móc wejść do domu. Po błogosławieństwie pary młodej nadszedł czas na pamiątkowe wspólne zdjęcie, po którym w eskorcie wozów strażackich odprowadziliśmy przyszłych małżonków do kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lipnikach. O godzinie 16 uczestniczyliśmy we Mszy św. na której Tomek z Olą przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Na koniec uroczystości utworzyliśmy przed kościołem szpaler, pod którym przeszła para małżonków, a druh Adam Chrzanowski wraz z druhną Sylwią Chrzanowską złożyli w imieniu wszystkich strażaków życzenia: miłości, szczęścia i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia oraz wręczyli pamiątkowy grawer.
Z tego miejsca dziękujemy Tomaszowi I Aleksandrze za zorganizowanie w remizie poczęstunku dla wszystkich strażaków. Było pysznie.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

 

 

Czytany 298 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 grudzień 2018 22:14

Najczęściej czytane

 • 2019.01.04 - Pożar w Łączkach
  4Dziś wieczorem o godzinie 19 z MSK w Ostrołęce wpłynęła do nas informacja o pożarze domu w miejscowości Łączki.
  Czytaj dalej...
 • 2018.12.03 - Pożar śmietnika

  1Dziś wieczorem około 19:20 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru śmietnika na przystanku autobusowym w miejscowość Dęby.

  Czytaj dalej...
 • Życzenia

  15Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy mieszkańcom gminy Łyse oraz sponsorom i sympatykom OSP w Łysych życzenia pomyślności i zdrowia. Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Państwu radość i spokój. Niech ten szczególny czas będzie dla państwa okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej wzajemnej życzliwości, a Nowy 2019 rok stanie się czasem spełnionych marzeń i nadziei zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, a każdy nowy dzień był pełen optymizmu.
  W imieniu strażaków składa Zarząd OSP w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2018.12.15 - Pożar samochodu w Łączkach

  4Pożar samochodu osobowego był przyczyną interwencji w sobotnie popołudnie 15 grudnia. Dokładnie o 17:10 wpłynęło do nas zawiadomienie o pożarze samochodu w miejscowości Łączki.

  Czytaj dalej...
 • 2018.12.26 - Pożar sadzy

  sadzaW drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia odnotowaliśmy jedną interwencję. O godzinie 19:40 nasza jednostka zadysponowana została do pożaru przewodu kominowego budynku mieszkalnego w miejscowości Pupkowizna.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK