sobota, 27 październik 2018 21:18

2018.10.27 - Ślub druha Tomasza PODSUMOWANIE Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
01 ola tomek 10027 Października mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w ceremonii zaślubin naszego druha Tomasza Nasiadki.

W sobotę w samo południe zorganizowaliśmy zbiórkę przed remizą. Ubrani w mundury galowe wyjechaliśmy ustrojonymi wozami do Tomka aby zrobić mu bramę weselną. Około godziny 14 wyjechaliśmy konduktem weselnym do Oli. Jadąc do panny młodej przejeżdżaliśmy przez Lipniki, gdzie dołączyli do nas druhowie z tamtejszej jednostki. Kilka minut później byliśmy już u Oli, gdzie przywitała Tomka i nas jej rodzina. Nie obyło się bez tradycyjnej bramy weselnej u panny młodej, na której Tomek musiał złożyć wykup aby móc wejść do domu. Po błogosławieństwie pary młodej nadszedł czas na pamiątkowe wspólne zdjęcie, po którym w eskorcie wozów strażackich odprowadziliśmy przyszłych małżonków do kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lipnikach. O godzinie 16 uczestniczyliśmy we Mszy św. na której Tomek z Olą przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Na koniec uroczystości utworzyliśmy przed kościołem szpaler, pod którym przeszła para małżonków, a druh Adam Chrzanowski wraz z druhną Sylwią Chrzanowską złożyli w imieniu wszystkich strażaków życzenia: miłości, szczęścia i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia oraz wręczyli pamiątkowy grawer.
Z tego miejsca dziękujemy Tomaszowi I Aleksandrze za zorganizowanie w remizie poczęstunku dla wszystkich strażaków. Było pysznie.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

 

 

Czytany 480 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 grudzień 2018 22:14

Najczęściej czytane

 • 2019.07.06 - Pożar Domu Łączki

  10O godzinie 11:20 dostaliśmy wezwanie z MSK do pożaru domu w miejscowości Łączki. W chwili przybycia na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej stwierdzono pożar wewnątrz budynku mieszkalnego na piętrze.

  Czytaj dalej...
 • 2019.07.05 - Wypadek - Grzęda

  6W piątkową noc około godziny 23 zbudziła nas syrena alarmowa naszej remizy. Z informacji jaką otrzymaliśmy wynikało że, samochód osobowy uderzył w ogrodzenie a następnie w budynek mieszkalny.

  Czytaj dalej...
 • 2019.06.16 - Dachowanie Golfa

  6W niedzielny poranek 16 czerwca zadysponowano nasz zastęp po raz drugi do zdarzenia na DW 645. Dokładnie w tym samym miejscu co 8 czerwca doszło do dachowania VW Golfa.

  Czytaj dalej...
 • 2019.07.07 - Wypadek motocyklisty Lipniki

  1O godzinie 18:10 zostaliśmy zadysponowani do wypadku motocyklisty w miejscowości Lipniki. Po dojechaniu na miejsce zastęp OSP Lipniki udzielał już poszkodowanemu pomocy medycznej. 

  Czytaj dalej...
 • 2019.07.05 - Wypadek na Malażu

  2W piątek o godzinie 13:25 MSK zadysponowało nasza jednostkę do zdarzenia drogowego na DW 645 w kierunku miejscowości Kuzie. Na miejscu zastaliśmy samochód osobowy stojący na poboczu.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK