sobota, 27 październik 2018 21:18

2018.10.27 - Ślub druha Tomasza PODSUMOWANIE Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
01 ola tomek 10027 Października mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w ceremonii zaślubin naszego druha Tomasza Nasiadki.

W sobotę w samo południe zorganizowaliśmy zbiórkę przed remizą. Ubrani w mundury galowe wyjechaliśmy ustrojonymi wozami do Tomka aby zrobić mu bramę weselną. Około godziny 14 wyjechaliśmy konduktem weselnym do Oli. Jadąc do panny młodej przejeżdżaliśmy przez Lipniki, gdzie dołączyli do nas druhowie z tamtejszej jednostki. Kilka minut później byliśmy już u Oli, gdzie przywitała Tomka i nas jej rodzina. Nie obyło się bez tradycyjnej bramy weselnej u panny młodej, na której Tomek musiał złożyć wykup aby móc wejść do domu. Po błogosławieństwie pary młodej nadszedł czas na pamiątkowe wspólne zdjęcie, po którym w eskorcie wozów strażackich odprowadziliśmy przyszłych małżonków do kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lipnikach. O godzinie 16 uczestniczyliśmy we Mszy św. na której Tomek z Olą przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Na koniec uroczystości utworzyliśmy przed kościołem szpaler, pod którym przeszła para małżonków, a druh Adam Chrzanowski wraz z druhną Sylwią Chrzanowską złożyli w imieniu wszystkich strażaków życzenia: miłości, szczęścia i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia oraz wręczyli pamiątkowy grawer.
Z tego miejsca dziękujemy Tomaszowi I Aleksandrze za zorganizowanie w remizie poczęstunku dla wszystkich strażaków. Było pysznie.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

 

 

Czytany 125 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 grudzień 2018 22:14

Najczęściej czytane

 • 2018.09.15 - Wypadek Drogowy Pupkowizna

  11W sobotę 15 września około godziny 15:45 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w Pupkowiźnie. Na drodze lokalnej kierujący pojazdem VW Passat wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.

  Czytaj dalej...
 • 2018.11.12 - Wypadek Śmiertelny Piątkowizna

  18Do tragedii doszło około godziny 18.00 w Piątkowiźnie. Zginął kierowca samochodu, który uderzył w drzewo.

  Czytaj dalej...
 • 2018.11.01 - Dachowanie Toyoty oraz wymuszenie pierwszeństwa na Chętnika

  8O sporym szczęściu może mówić kierująca Toyotą, która jadąc w kierunku Łomży straciła panowanie nad autem i znalazła się w przydrożyn rowie kołami do góry.

  Czytaj dalej...
 • 2018.11.02 - Niezachowanie należytej ostrożności na drodze

  11Do kolejnego już wypadku na wysokości parkingu JBB doszło 2 listopada około godziny 13.

  Czytaj dalej...
 • 2018.10.25 - Wypadek Busa

  4W czwartek kilka minut przed 13 zostaliśmy wezwani do wypadku na drodze gminnej w kierunku Rudnego.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK