sobota, 27 październik 2018 21:18

2018.10.27 - Ślub druha Tomasza PODSUMOWANIE Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
01 ola tomek 10027 Października mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w ceremonii zaślubin naszego druha Tomasza Nasiadki.

W sobotę w samo południe zorganizowaliśmy zbiórkę przed remizą. Ubrani w mundury galowe wyjechaliśmy ustrojonymi wozami do Tomka aby zrobić mu bramę weselną. Około godziny 14 wyjechaliśmy konduktem weselnym do Oli. Jadąc do panny młodej przejeżdżaliśmy przez Lipniki, gdzie dołączyli do nas druhowie z tamtejszej jednostki. Kilka minut później byliśmy już u Oli, gdzie przywitała Tomka i nas jej rodzina. Nie obyło się bez tradycyjnej bramy weselnej u panny młodej, na której Tomek musiał złożyć wykup aby móc wejść do domu. Po błogosławieństwie pary młodej nadszedł czas na pamiątkowe wspólne zdjęcie, po którym w eskorcie wozów strażackich odprowadziliśmy przyszłych małżonków do kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lipnikach. O godzinie 16 uczestniczyliśmy we Mszy św. na której Tomek z Olą przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Na koniec uroczystości utworzyliśmy przed kościołem szpaler, pod którym przeszła para małżonków, a druh Adam Chrzanowski wraz z druhną Sylwią Chrzanowską złożyli w imieniu wszystkich strażaków życzenia: miłości, szczęścia i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia oraz wręczyli pamiątkowy grawer.
Z tego miejsca dziękujemy Tomaszowi I Aleksandrze za zorganizowanie w remizie poczęstunku dla wszystkich strażaków. Było pysznie.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

 

 

Czytany 383 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 grudzień 2018 22:14

Najczęściej czytane

 • 2019.02.27 - Zderzenie na skrzyżowaniu ulic Topolowa Chętnika

  6Zderzenie dwóch samochodów osobowych był powodem porannej interwencji. Dziś około godziny 8 rano na skrzyżowaniu ulicy Topolowej z Chętnika doszło do wypadku.

  Czytaj dalej...
 • Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018 w OSP Łyse - PODSUMOWANIE

  1826 Stycznia odbyło się Zebranie Sprawozdawcze w naszej jednostce. W sobotę kilka minut po godzinie 15 prezes dh. Adam Pisiak dokonał otwarcia Zebrania Sprawozdawczego OSP Łyse za rok 2018.

  Czytaj dalej...
 • 2019.01.25 - URSUS W ROWIE

  625 Stycznia popołudniu, około godziny 15:30 wpłynęła do nas informacja o wypadku ciągnika rolniczego, którego kierowca został przygnieciony przez maszynę.

  Czytaj dalej...
 • 2019.01.25 - Pożar Sadzy

  4W piątkowy wieczór 25 stycznia około godziny 19:30 MSK zadysponowało naszą jednostkę do pożaru.

  Czytaj dalej...
 • GODZINY CZUWANIA PRZY GROBIE PAŃSKIM DRUHÓW OSP ŁYSE 2019

  11

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK