niedziela, 04 styczeń 2015 23:00
2015.01.04 - Usuwanie skutków kolizji - Dęby
Po raz kolejny dostaliśmy zawiadomienie z dyspozytorni, tym razem do usuwania skutków kolizji w miejscowości Dęby. Nasze zadanie polegało na sprzątnięciu plamy oleju z jezdni. Zadysponowano zastęp OSP Łyse.
sobota, 14 wrzesień 2013 23:00
2013.09.14 - Ślub Zastępcy Naczelnika
Sygnalizacja świetlna i dźwiękowa wozu bojowego przeważnie głosi, że stało się coś złego. W tym jednak wypadku ogłasza wszem i wobec, że zastępca naczelnika OSP w Łysych dh Rafał Parzych bierze ślub:))))
poniedziałek, 24 czerwiec 2013 10:54
2013.06.23 - PODSUMOWANIE Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze w Ostrołęce
W niedzielę odbyły się Powiatowe Zawody sportowo-pożarnicze na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. O miano najlepszych rywalizowali zarówno dorośli strażacy jak i młodzieżowe drużyny pożarnicze oraz dziewczęce drużyny pożarnicze. W tych zawodach zajęliśmy dobre 6 miejsce, a miejsce 1 zajęła drużyna gospodarzy OSP Ostrołęka.
piątek, 14 czerwiec 2013 20:06
2013.06.14 - Pokaz sprzętu Ratowniczo-Gaśniczego w Serafinie
Pokaz sprzętu Ratowniczo-Gaśniczego w Serafinie dla młodzieży Gimnazjum z Łysych nad Zbiornikiem Pożarowym.
niedziela, 16 czerwiec 2013 17:52
2013.06.16 - PODSUMOWANIE Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Łysych
W dniu 16 czerwca b.r, na stadionie Zakładów Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łysych, odbyły sie gminne zawody sportowo-pożarnicze. Startowało 17 drużyn w tym 2 kobiece, 1 młodzieżowa oraz 14 drużyn seniorów. Z naszej gminy startowały OSP Lipniki i OSP Łyse.
czwartek, 09 maj 2013 21:47
2013.05.09 - Dzień Propagowania działalności Straży Pożarnej wśród młodzieży
W czwartek 09.05.2013 odbył się dzień Propagowania działalności Straży Pożarnej wśród młodzieży. Akcja odbyła się w Szkole Podstawowej w Dębach oraz Publicznym Gimnazjum w Łysych.
piątek, 18 styczeń 2013 21:00
2013.01.18 - Zebranie sprawozdawcze za rok 2012
18 stycznia 2013 roku w remizie OSP Łyse odbyło się zebranie strażaków na którym gościliśmy przedstawicieli PSP Ostrołęka. Na zebraniu podsumowano działalność operacyjną jak i szkoleniową naszej jednostki w roku 2012.
piątek, 03 maj 2013 20:29
2013.05.03 - Dzień Strażaka
W
dniu 03.05.2013 odbyły się obchody gminne Dnia Strażaka. Porządek uroczystości przewidywał:- mszę świętą za Strażaków- uroczystą zbiórkę- zaprzysiężenie nowo przyjętych druhów- poczęstunek z grilla
niedziela, 23 czerwiec 2013 21:57
