×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

sobota, 14 sierpień 2004 19:32

2004.08.14 - Wejdo - groźny wypadek drogowy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W miejscowości Wejdo gm. Łyse, na trasie Łyse-Kolno około godz. 18.00 zdarzył się wypadek. Samochód marki Polonez, prowadzony przez młodego kierowcę nie wiadomo z jakich przyczyn zjechał nagle na lewą potem na prawą stronę jezdni a następnie "dachował" i znalazł się w rowie.

W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne (najbardziej ucierpieli dwaj pasażerowie). Działania straży pożarnej polegały na pomocy rannym w opuszczeniu pojazdu, zamknięciu zaworów w instalacji gazowej oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. W oczekiwaniu na karetkę nienaganną postawą wykazał się strażak-ratownik medyczny Rafał Parzych, który odważnie pełnił swoją funkcję. Przypuszczalną przyczyną wypadku było niezachowanie zasad bezpieczeństwa ruchu środków transportu. Zdjęcia z owego zdarzenia powinny być przestrogą dla nierozważnych kierowców...

W akcji brali udział:
- Andrzej Gadomski
- Andrzej Deptuła
- Szymon Dąbkowski
- Zbigniew Główczyński
- Tadeusz Chrzanowski
- Jowita Gadomska
- Rafał Parzych
- Tomasz Orłowski
- Leszek Kozłowski
- Sławomir Szulc
- Tadeusz Chrzanowski
- Adam Pisiak
- Krzysztof Pisiak
- Grzegorz Perzan


.:: Zdjęcia ::.
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

 

 


Czytany 5155 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 grudzień 2015 23:01

wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK