×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

piątek, 19 listopad 2004 20:27

2004.11.19 - Łyse - auto w rowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W Łysych o godz. 22.42 usuwano skutki kolizji, do której doszło w wyniku nieprzystosowania prędkości jazdy do panujących warunków atmosferycznych. Samochód marki Opel Zafira wpadł w poślizg i następnie do rowu.
Auto leżało na boku - nasze działania polegały na postawieniu auta na koła oraz wyciągnięciu go z rowu. Na szczęście kierowca na skutek wypadku nie ucierpiał, jednak auto z powodu dwóch przebitych opon nie nadawało się do jazdy i zabrała je laweta. Nasi strażacy-ochotnicy towarzyszyli poszkodowanej aż do przyjazdu pomocy drogowej. W dowód wdzięczności otrzymaliśmy pisemne podziękowanie, które było dla nas ogromnie miłym zaskoczeniem, gdyż do tej pory nigdy się to nie zdarzyło. Treść tego podziękowania zamieszczam poniżej.


W akcji brali udział:
- Andrzej Gadomski
- Sławomir Szulc
- Tadeusz Chrzanowski
- Adam Pisiak
- Tomasz Orłowski
- Rafał Parzych
- Grzegorz Perzan
- Leszek Kozłowski
- Krzysztof Świerdzewski


.:: Zdjęcia ::.
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

 

 

Czytany 4503 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 grudzień 2015 22:54

wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK