×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 67.

poniedziałek, 14 marzec 2011 23:00

2011.03.14 - Pożar domu - Wejdo

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
phoca thumb l Obraz 027 14 marca około godziny 1:25 otrzymaliśmy zgłoszenie o płonącym budynku mieszkalnym  w miejscowości Wejdo, w którym podejrzewano, że są uwięzione osoby. Gdy przybyliśmy na miejsce pożaru budynek stał już cały w ogniu. Po około 10 minutach dojechała jednostka OSP Lipniki a nastepnie pogotowie ratunkowe oraz PSP Ostrołęka. Nna miejscu była też policja. Pierwsze działania nasze polegały na zbudowaniu lini głównej i podaniu dwóch prądów wody.      

Dalsze czyności to wejście strażaków z OSP Lipniki do budynku w aparatach tlenowych w celu sprawdzeniu czy są w nim jakieś osoby. Piersza próba znalezienia kogoś w środku nie powiodła się z powodu wysokiego zadymienia. Po 20 minutach pracy urządzenia oddymiającego, udało sie znalejść jedną osobe martwą - był to 17-letni chłopak, który leżała na podłodze. Po zmiejszeniu się zadymienia znależliśmy kolejną ofiarę - 47-letniego meszczyzna. Obie ofiary zginęły najprawdopodobniej na skutek zatrucia się czadem. Po opanowaniu ognia nasze działania polegały na współpracy z prokuraturą. Cała akcja skończyła sie o godzinie 6 rano.

 

 

.:: ZDJĘCIA ::.
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

{phocagallery view=category|categoryid=69|imageordering=7}

 
Czytany 3993 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 grudzień 2015 22:19

wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK