wtorek, 12 lipiec 2016 19:54

2012.07.12 - Wypadek na DW 645 Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
wypadek dawia 028To już trzeci wypadek w ciągu miesiąca, który wydarza się na DW 645.

Dwa zastępy OSP Łyse zostały zadysponowane 12 lipca o godzinie 16. Wypadek wydarzył się na tym samym łuku drogi w kierunku Kuzi, co wypadek z 16 czerwca. Pięcioosobowa rodzina wracała z wakacji. Kierująca Kobieta na Łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, który zjechał do rowu, uderzył w skarpę a następnie przewrócił się na dach. Wypadek wyglądał bardzo groźnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Poszkodowanych obejrzał lekarz karetki pogotowia. Do naszych zadań należało zabezpieczenie miejsca, usunięcie skutków wypadku oraz pomoc w wciągnięciu rozbitego samochodu na lawetę. W akcji brały udział 2 zastępy OSP Łyse, 1 zastęp JRG PSP Ostrołęka, dwie załogi pogotowia i jedna załoga policyjna.

 

                            ZDJĘCIA

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

Czytany 2267 razy
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK