wtorek, 14 sierpień 2018 18:36

2018.08.14 - Zderzenie ciężarówki z osobówką Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
10We wtorek około godziny 15 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia informacje jakie otrzymaliśmy z MSK potwierdziły się.

Między zjazdem z DW 645 na DW 647, a skrzyżowaniem w Rudnym na wysokości miejscowości Tyczek, kierowca ciężarowego MANA na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym Audi. Aby uwolnić kierowce osobówki musieliśmy użyć sprzętu hydraulicznego. W wyniku zderzenia jedna osoba została przetransportowana karetka pogotowia do szpitala.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 1313 razy Ostatnio zmieniany sobota, 25 sierpień 2018 13:24
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK