poniedziałek, 21 styczeń 2019 18:41

2019.01.21 - WYPADEK W PUPKOWIŹNIE Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
221 Stycznia około południa zadysponowano nas do zdarzenia w miejscowości Pupkowizna, gdzie doszło do "czołówki" dwóch samochodów osobowych.

W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba. Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 12. Z ustaleń policji wynikło że, 26-latek kierujący samochodem marki audi jadąc od strony Kolna w kierunku Łysych na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku kierowca skody. Skodą podróżowała mężczyzna z kobieta. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń wymagających hospitalizacji. Szczęśliwie w szpitalu okazało się, że obrażenia były nieznaczne.

 

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 2092 razy Ostatnio zmieniany sobota, 16 luty 2019 19:10
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK