Mężczyzna kierujący Toyotą poruszając się ulicą Chętnika nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie jadącej ulicą Topolową. W wyniku zderzenia do szpitala została przewieziona kobieta prowadząca Audi. Mężczyźnie oraz dziecku jadącym Toyotą nic się nie stało. Do akcji zadysponowano zastęp OSP Łyse, OSP Lipniki oraz JRG PSP z Ostrołęki. Na miejsce wezwano również dwie załogi pogotowia oraz dwie załogi policyjne.
ZDJĘCIA
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Zderzenie dwóch samochodów osobowych był powodem porannej interwencji. Dziś około godziny 8 rano na skrzyżowaniu ulicy Topolowej z Chętnika doszło do wypadku.