×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/phocagallery/interwencje/2019.04.05.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

środa, 10 kwiecień 2019 09:39

2019.04.10 - Ciężarówka w rowie Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
7O drugiej w nocy z wtorku na środę obudziła nas syren alarmowa. Z informacji jaką otrzymaliśmy wynikało, że na drodze z Lipnik do Łysych doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego.

Na miejsce dojechaliśmy razem z JRG PSP Ostrołęka z posterunku w Wydmusach. Naszym oczom ukazał się ciągnik siodłowy z naczepą stojący pośród połamanych drzew. Pierwszej pomocy kierowcy udzielili strażacy z OSP Lipniki, którzy na miejscu byli jako pierwsi.Kierowca ze złamaną ręką został odwieziony do szpitala.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 1122 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 czerwiec 2019 20:06
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK