×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/phocagallery/interwencje/2019.08.02.

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/phocagallery/interwencje/2019.07.30.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

piątek, 02 sierpień 2019 18:33

2019.08.02 - Pożar ładowarki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dziś około godziny 11 zawyła syrena naszej remizy. MSK w Ostrołęce zadysponowało nas do pożaru ładowarki teleskopowej w jednym z gospodarstw rolnych na obrzeżu naszej miejscowości.

Podczas dojazdu na miejsce pożaru, gdy wyjechaliśmy z lasu na otwartą przestrzeń naszym oczom ukazał się wysoki słup czarnego dymu..Unosił się nad polami kukurydzy przecinając błękit nieba. Gdy dotarliśmy na miejsce, pojazd już w całości ogarnięty był przez płomienie. Rozwinęliśmy szybkie natarcie i dodatkowo jeszcze jedną linię gaśniczą. Akcja gaszenia i dogaszania trwała około godziny. Do akcji zadysponowano jeden zastęp OSP Łyse i jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka z posterunku w Wydmusach.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   {gallery}phocagallery/interwencje/2019.08.02{/gallery}

Czytany 1129 razy
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK