wtorek, 07 wrzesień 2021 16:43

2021.09.07 - Pożar na poddaszu Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20210907 120933Około godziny 11:00 we wtorek 7 Września braliśmy udział w akcji na ulicy Sienkiewicza w Łysych.

Z informacji jakie otrzymaliśmy z Miejskiego Stanowiska Kierowania w Ostrołęce wynikało że pali się poddasze w jednym z budynków handlowych w centrum wsi. Po dojechaniu na miejsce właściciel poinformował że pali się instalacja elektryczna na poddaszu i że sam podejmował już próbę gaszenia. W aparatach ochrony dróg oddechowych weszliśmy do środka budynku i dalej na strych. Szybko zlokalizowaliśmy miejsce powstania zadymienia. Okazało się nim nadpalony styropian oraz kable elektryczne. Nadpalone elementy zostały wyrzucone na zewnątrz. Dodatkowo sprawdziliśmy jeszcze cały strych pod kątem uszkodzonych przewodów elektrycznych oraz przewietrzyliśmy poddasze. W akcji udział brały: jeden zastęp OSP Łyse, jeden zastęp OSP Lipniki, jeden zastęp PSP posterunek w Wydmusach oraz jedna załoga policyjna.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 138 razy Ostatnio zmieniany sobota, 30 październik 2021 12:08

Najczęściej czytane

 • 2022.03.20 - Solidarni z Ukrainą

  IMG 20220320 WA0000W niedzielny poranek 20 marca, dokładnie o godzinie 8 rano nasi druhowie uczcili minuta ciszy poległych w akcjach ratowniczo-gaśniczych strażaków niosących pomoc podczas konfliktu wojennego w Ukrainie.

  Czytaj dalej...
 • Zostań jednym z nas!!!

  1Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łysych ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki!

   Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
   W sobotę 30 kwietnia o godzinie 9:00 w Remizie OSP w Łysych, odbędzie się spotkanie i wstępna rekrutacja nowych kandydatów na członków.

  Czytaj dalej...
 • 2022.03.07 - Pożar domu

  IMG 20220308 WA00024W poniedziałek około godziny 19:45 zawyła syrena naszej remizy. MSK w Ostrołęce zaalarmowało nas z powodu pożaru domu w miejscowości Zalas.

  Czytaj dalej...
 • 2022.03.31 - Szybka akcja

  pozarDziś popołudniu odnotowaliśmy jedna interwencję.

  Czytaj dalej...
 • 2022.03.23 - Pożar traw

  pozarW środowe przedpołudnie 23 marca MSK w Ostrołęce zadysponowało naszą jednostkę do akcji.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK