sobota, 18 grudzień 2021 23:17

2021.12.18 - Ścięty słup Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20211218 WA0030W sobotnią noc 18 grudnia zadysponowano naszą OSP do zdarzenia drogowego na drodze prowadzącej z miejscowości Zalas w kierunku Wejda.

Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy samochód osobowy stojący na polu w odległości kilkunastu metrów od drogi. Kierowca podróżował sam i wydostał się z auta o własnych siłach. Nie było to trudne gdyż po uderzeniu w słup energetyczny z auta wyrwało drzwi od strony kierowcy. Na szczęście szoferowi nie stało się nic poważnego. ZRM po przebadaniu poszkodowanego stwierdziła, że hospitalizacja nie jest wymagana. Kierowca może mówić o dużym szczęście. W akcji ratowniczej brały udział: jeden zastęp OSP Łyse, ZRM, załoga policyjna oraz Pogotowie Energetyczne.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 608 razy
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK