piątek, 28 styczeń 2022 20:22

2022.01.28 - Wypadek na Ostrołęckiej

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
wypadekW piątek 28 stycznia w godzinach porannych na skrzyżowaniu ul. Ostrołęckiej z Chętnika doszło do wypadku.

Około godziny 10 zadysponowano naszą jednostkę do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i skutera. Gdy dojechaliśmy na miejsce zastaliśmy leżącego na drodze mężczyznę i kobietę z raną głowy - oboje podróżowali skuterem. Z ustaleń policji wynikało, że kierowca samochodu osobowego nie zatrzymał się przed znakiem STOP i doprowadził do zderzenia ze skuterem. W wyniku zderzenia kobieta i mężczyzna jadący motorem zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy osobówki nic się nie stało. Działania polegały na udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym i zabezpieczeniu miejsca wypadku. Utrudnienia w ruchu trwały prawie 4 godziny. Do akcji zadysponowano: OSP Łyse, OSP Turośl, po jednym zastępie PSP z Kolna i Ostrołęki, dwie Załogi Ratownictwa Medycznego oraz trzy załogi policyjne.

Czytany 72 razy

Najczęściej czytane

 • 2022.03.20 - Solidarni z Ukrainą

  IMG 20220320 WA0000W niedzielny poranek 20 marca, dokładnie o godzinie 8 rano nasi druhowie uczcili minuta ciszy poległych w akcjach ratowniczo-gaśniczych strażaków niosących pomoc podczas konfliktu wojennego w Ukrainie.

  Czytaj dalej...
 • Zostań jednym z nas!!!

  1Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łysych ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki!

   Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
   W sobotę 30 kwietnia o godzinie 9:00 w Remizie OSP w Łysych, odbędzie się spotkanie i wstępna rekrutacja nowych kandydatów na członków.

  Czytaj dalej...
 • 2022.03.07 - Pożar domu

  IMG 20220308 WA00024W poniedziałek około godziny 19:45 zawyła syrena naszej remizy. MSK w Ostrołęce zaalarmowało nas z powodu pożaru domu w miejscowości Zalas.

  Czytaj dalej...
 • 2022.03.31 - Szybka akcja

  pozarDziś popołudniu odnotowaliśmy jedna interwencję.

  Czytaj dalej...
 • 2022.03.23 - Pożar traw

  pozarW środowe przedpołudnie 23 marca MSK w Ostrołęce zadysponowało naszą jednostkę do akcji.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK