piątek, 28 styczeń 2022 20:22

2022.01.28 - Wypadek na Ostrołęckiej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
wypadekW piątek 28 stycznia w godzinach porannych na skrzyżowaniu ul. Ostrołęckiej z Chętnika doszło do wypadku.

Około godziny 10 zadysponowano naszą jednostkę do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i skutera. Gdy dojechaliśmy na miejsce zastaliśmy leżącego na drodze mężczyznę i kobietę z raną głowy - oboje podróżowali skuterem. Z ustaleń policji wynikało, że kierowca samochodu osobowego nie zatrzymał się przed znakiem STOP i doprowadził do zderzenia ze skuterem. W wyniku zderzenia kobieta i mężczyzna jadący motorem zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy osobówki nic się nie stało. Działania polegały na udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym i zabezpieczeniu miejsca wypadku. Utrudnienia w ruchu trwały prawie 4 godziny. Do akcji zadysponowano: OSP Łyse, OSP Turośl, po jednym zastępie PSP z Kolna i Ostrołęki, dwie Załogi Ratownictwa Medycznego oraz trzy załogi policyjne.

Czytany 520 razy
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK