środa, 12 styczeń 2022 20:23

2022.01.12 - Kolizja i ucieczka

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
wypadekW środowe przedpołudnie 12 stycznia zadysponowano nas do akcji na ulicy ostrołęckiej.

Kilka minut przed godziną 10 MSK w Ostrołęce, na prośbę policji skierowało naszą jednostkę do zabezpieczenia miejsca po kolizji drogowej. Zdarzenie miało miejsce o godzinie 7 rano. Kierujący Seatem jadąc w kierunku Łysych doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka busem przewożącym dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca osobówki uciekł z miejsca wypadku. Wezwana policja poprosiła o pomoc w kierowaniu ruchem w miejscu kolizji. Na miejsce wezwano również policyjnego technika, który zabezpieczył ślady pozostawione przez sprawcę. Policja szybko ustaliła personalia uciekiniera. Jak się później okazało powodem ucieczki był alkohol w wydychanym przez kierowcę powietrzu.

Czytany 62 razy

Najczęściej czytane

 • 2022.03.20 - Solidarni z Ukrainą

  IMG 20220320 WA0000W niedzielny poranek 20 marca, dokładnie o godzinie 8 rano nasi druhowie uczcili minuta ciszy poległych w akcjach ratowniczo-gaśniczych strażaków niosących pomoc podczas konfliktu wojennego w Ukrainie.

  Czytaj dalej...
 • Zostań jednym z nas!!!

  1Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łysych ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki!

   Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
   W sobotę 30 kwietnia o godzinie 9:00 w Remizie OSP w Łysych, odbędzie się spotkanie i wstępna rekrutacja nowych kandydatów na członków.

  Czytaj dalej...
 • 2022.03.07 - Pożar domu

  IMG 20220308 WA00024W poniedziałek około godziny 19:45 zawyła syrena naszej remizy. MSK w Ostrołęce zaalarmowało nas z powodu pożaru domu w miejscowości Zalas.

  Czytaj dalej...
 • 2022.03.31 - Szybka akcja

  pozarDziś popołudniu odnotowaliśmy jedna interwencję.

  Czytaj dalej...
 • 2022.03.23 - Pożar traw

  pozarW środowe przedpołudnie 23 marca MSK w Ostrołęce zadysponowało naszą jednostkę do akcji.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK