piątek, 20 maj 2022 18:16

2022.05.20 - Pożar lasu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20220520 WA0013W piątek około godziny 13 dostaliśmy zgłoszenie o pożarze lasu w miejscowości Pupkowizna. Do zdarzenia wyjechaliśmy dwoma zastępami.

Na pierwsze uderzenie poszło „szybkie natarcie” W tym samym czasie druhowie budowali już linię gaśniczą aby wesprzeć drugim prądem wody kolegów na natarciu. Po kilku minutach na miejsce dojechali również druhowie z PSP w Wydmusach oraz strażacy z OSP Myszyniec i Łączki. Spaleniu uległo około 2-3 arów ściółki leśnej. Prawdopodobna przyczyną mogła być iskra ze spięcia linii energetycznych.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 1333 razy Ostatnio zmieniany sobota, 04 czerwiec 2022 20:24

Najczęściej czytane

 • Pożary Wewnętrzne - Born.To.Rescue - Maciej Iwiński

  IMG 20240413 WA0162W sobotę 13 kwietnia w miejscowości Siecień pod Płockiem odbyliśmy szkolenie z pożarów wewnętrznych. Organizatorem oraz prowadzącym był Maciej Iwiński - oficer, funkcjonariusz PSP oraz międzynarodowy instruktor z zakresu ratownictwa drogowego i walkami z pożarami wewnętrznymi. Born.To.Rescue - Maciej Iwiński 

  Czytaj dalej...
 • OSP Łyse z nowym wozem strażackim dzięki wsparciu UE

  21

  Cały czas trwają prace nad realizacją projektu „Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego
  na potrzeby OSP w Łysych w celu walki ze skutkami klęsk i katastrof” dofinansowanego przez
  Unię Europejską.

  Czytaj dalej...
 • MotoKurp 2024

  1https://www.facebook.com/share/fGAJa69vgSP7aWLm/

   

   

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK