×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/phocagallery/interwencje/2022.08.18.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

wtorek, 16 sierpień 2022 23:08

2022.08.16 - Pożar w Łączkach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20220816 WA0002We wtorkowe przedpołudnie 16 sierpnia interweniowaliśmy w związku z pożarem motocykla w miejscowości Łączki.

Krótko po wyjeździe do zdarzenia otrzymaliśmy informację z MSK, że pożar przeniósł się na garaż. Gdy dojechaliśmy na miejscu byli już strażacy ochotnicy z Łączek, którzy z powodzeniem opanowali ogień. Rozwinęliśmy linię gaśniczą i dogasiliśmy pogorzelisko. W pożarze ucierpiała jedna osoba, która doznała poparzeń nogi i ręki. Do akcji zadysponowano jeden zastęp OSP Łyse, zastęp OSP Łączki oraz zastęp JRG PSP z posterunków Wydmusach. Na miejsce wezwano ZRM.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 797 razy
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK