czwartek, 18 sierpień 2022 23:10

2022.08.18 - Pożar domu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
pozarRankiem 18 sierpnia zawyła syrena naszej remizy. Około 7:20 MSK zadysponowało naszą jednostkę do pożaru domu w miejscowości Lipniki.

Do akcji wyjechaliśmy 2 zastępami. Gdy dotarliśmy pod wskazany adres ujrzeliśmy dym wydobywający się z domu. Na miejscu pracowali już strażacy z Lipnik, którzy wynieśli z pożaru jedną osobę. Natychmiast do środka weszła jeszcze jedna rota strażaków z Łysych w celu przeszukania domu. Istniało podejrzenie, że w środku mogą być jeszcze ludzie. Przeszukanie nie ujawniło więcej poszkodowanych. Niestety pożar miał swój tragiczny finał. Kobieta, która została znaleziona w domu nie przeżyła. Załoga ratownictwa medycznego przybyła na miejsce pożaru stwierdziła zgon. Do akcji zadysponowano 2 zastępy OSP Łyse, 2 zastępy OSP Lipniki oraz zastęp JRG PSP z posterunków Wydmusach. Na miejscu była również karetka i 2 załogi policyjne.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   {gallery}phocagallery/interwencje/2022.08.18{/gallery}

Czytany 807 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 październik 2022 23:24
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK