czwartek, 02 kwiecień 2015 23:00

Życzenia wielkanocne od Druhów OSP Łyse

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zdrowych, pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!. Na tę Wielkanoc życzyć Wam wypada ciepła domowego, miłości bliźniego oraz oby radość i pokój zawsze gościły w Waszych sercach, a spokój i bezpieczeństwo codziennie towarzyszyły Waszej służbie dla bliźnich.    W imieniu Zarządu życzymy Wszystkim STRAŻAKOM, Mieszkańcom oraz odwiedzającym naszą stronę WESOŁYCH, SPOKOJNYCH, SŁONECZNYCH A ZARAZEM MOKRYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!!.
Czytany 2496 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 grudzień 2015 23:05
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK