niedziela, 06 lipiec 2014 23:00

2014.07.06 - Gminne Zawody sportowo-pożarnicze w Kadzidle Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
      W Kadzidle w dniu 6 lipca b.r, na stadionie odbyły sie gminne zawody sportowo-pożarnicze. Startowało 16 drużyn w tym 3 kobiece, 13 drużyn seniorów. Z naszej gminy startowały OSP Lipniki i OSP Łyse.Naszą Jednostkę reprezentowali dh. Szulc Sławomir, dh. Popielarczyk Marcin, dh. Chrzanowski Adam, dh. Kaczmarczyk Wojciech, dh. Płochocki Damian, dh. Fabiszewski Konrad, dh. Nasiadka Tomasz, dh. Czyż Zbigniew oraz dh. Parzych Gracjan. W klasyfikacji ogólnej Nasza drużyna zajęła 2-gie miejsce zaraz po OSP Kadzidło. 

 ZDJĘCIA ::. 

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

Czytany 3047 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 listopad 2015 12:14
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK