niedziela, 27 grudzień 2015 21:15

Nasza Nowa strona internetowa Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
1Jak już zapewne zauważyliście nasza strona internetowa otrzymała nową szatę graficzną. Dzięki zmianom jest teraz bardziej czytelna i przejrzysta. Zachęcamy wszystich do odwiedzin naszej strony na http://osplyse.pl oraz naszego fanpage na http://facebook/osplyse

Historia strony sięga roku 2009. Została ona założona i prowadzona przez Przemysława Drężka. W prowadzeniu witryny pomagali mu druhowie: Luiza Ziółkowska, Maciej Ziółkowski oraz przesyłał materiały Patryk Popielarczyk. Strona od momentu powstania aż do teraz nie była w żaden sposób odświeżana i odnawiana. Gdyby nie problem natury technicznej nadal by się sprawdzała.

                            ZDJĘCIA

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

Czytany 2352 razy Ostatnio zmieniany sobota, 16 styczeń 2016 16:28

Najczęściej czytane

 • Pożary Wewnętrzne - Born.To.Rescue - Maciej Iwiński

  IMG 20240413 WA0162W sobotę 13 kwietnia w miejscowości Siecień pod Płockiem odbyliśmy szkolenie z pożarów wewnętrznych. Organizatorem oraz prowadzącym był Maciej Iwiński - oficer, funkcjonariusz PSP oraz międzynarodowy instruktor z zakresu ratownictwa drogowego i walkami z pożarami wewnętrznymi. Born.To.Rescue - Maciej Iwiński 

  Czytaj dalej...
 • OSP Łyse z nowym wozem strażackim dzięki wsparciu UE

  21

  Cały czas trwają prace nad realizacją projektu „Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego
  na potrzeby OSP w Łysych w celu walki ze skutkami klęsk i katastrof” dofinansowanego przez
  Unię Europejską.

  Czytaj dalej...
 • MotoKurp 2024

  1https://www.facebook.com/share/fGAJa69vgSP7aWLm/

   

   

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK