niedziela, 12 styczeń 2020 14:37

Zebranie Sprawozdawcze za rok 2019 w OSP Łyse - PODSUMOWANIE Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
611 Stycznia odbyło się Zebranie Sprawozdawcze w naszej jednostce. W sobotę kilka minut po godzinie 16 prezes dh. Adam Pisiak dokonał otwarcia Zebrania Sprawozdawczego OSP Łyse za rok 2019.

Na początku przywitaliśmy przybyłych gości: Z-ce Komendanta Miejskiego PSP w Ostrołęce bryg. dr inż. Grzegorza Pragacza, Komendanta ZOG ZOSP RP w Łysych dh. Jarosława Frydrycha Wójta Gminy Łyse - Grzegorza Fabiszewskiego, przewodniczącego Rady Gminy Pana Stanisława Liska oraz delegacje przybyłe z OSP Lipniki i OSP Łączki. Na przewodniczącego zebrania został wybrany dr. Adam Chrzanowski. Na początku odczytane zostało sprawozdanie z działalności jednostki, które przedstawił dh. Wojciech Kaczmarczyk. Następnie dh. Jan Czyż przedstawił sprawozdanie z działalności finansowej. Na koniec dh. Stanisław Kiernozek - przewodniczący Komisji Rewizyjnej przedstawił sprawozdanie tejże komisji. Po zdaniu sprawozdań przyszedł czas na przedstawienie planów: działalności jednostki i działalności finansowej na rok 2020. Przedstawili je kolejno dh. Wojciech Kaczmarczyk i dh. Adam Pisiak. Kolejnym punktem zebrania było wręczenie naszym druhom wyróżnień. Wyróżnieni strażacy: Dąbkowski Wiktor, Krawczyk Kamil, Krysiak Mateusz, Chrzanowska Sylwia, Brakoniecka Małgorzata, Dąbkowski Maciej, Tyc Marcin, Perzan Grzegorz, Czyż Zbigniew syn Jana, Głuszek Piotr oraz Małż Paweł. Następnym punktem zebrania była dyskusja, podczas której poruszono temat Jubileuszu 90-lecia jednostki OSP Łyse w ym roku. Po zakończonej dyskusji odbyło się głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla zarządu oraz głosowanie o przyjęcie planu działalności oraz działalności finansowej na rok 2020. Głosowania przebiegły jednogłośnie i absolutorium zostało udzielone. W punkcie "wolne wnioski" przegłosowaliśmy propozycje aby składka roczna wynosiła 100 zł. Ostatnim punktem było podjęcie Uchwały nr 1 Walnego Zebrania Sprawozdawczego OSP w Łysych dotyczącej dobrowolnego przekazaniu ekwiwalentu za udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych na rzecz prac związanych z remontem strażnicy. Na koniec zebrania przygotowany został mały poczęstunek w postaci obiadu, kawy i herbaty. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim druhom i druhnom, którzy swą pracą pomogli w organizacji i przygotowaniach do zebrania. Dziękujemy również wszystkim,którzy przybyli na zebranie.

 

 

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 2675 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 styczeń 2020 14:49
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK