środa, 15 grudzień 2021 16:51

Ratujemy i uczymy Ratować Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20211216 WA0001Z przyjemnością informujemy, że w ramach programu „Ratujemy i uczymy ratować” do którego należymy otrzymaliśmy fantoma LittleAnne.

Na wniosek Zarządu OSP Łyse, który został złożony do Zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzymaliśmy w formie darowizny fantoma szkoleniowego. Dziękujemy Zarządowi Fundacji WOŚP za to wsparcie. Dar ten z pewnością pozwoli nam na ćwiczenie i doskonalenie swoich kwalifikacji ale również pozwoli nam propagować wiedzę i umiejętność niesienia pomocy wśród dzieci szkolnej i społeczności lokalnej.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 930 razy
Więcej w tej kategorii: « Żegnaj Jarku... WESOŁYCH ŚWIĄT! »
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK