środa, 15 grudzień 2021 16:51

Ratujemy i uczymy Ratować Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20211216 WA0001Z przyjemnością informujemy, że w ramach programu „Ratujemy i uczymy ratować” do którego należymy otrzymaliśmy fantoma LittleAnne.

Na wniosek Zarządu OSP Łyse, który został złożony do Zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzymaliśmy w formie darowizny fantoma szkoleniowego. Dziękujemy Zarządowi Fundacji WOŚP za to wsparcie. Dar ten z pewnością pozwoli nam na ćwiczenie i doskonalenie swoich kwalifikacji ale również pozwoli nam propagować wiedzę i umiejętność niesienia pomocy wśród dzieci szkolnej i społeczności lokalnej.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 1098 razy
Więcej w tej kategorii: « Żegnaj Jarku... WESOŁYCH ŚWIĄT! »

Najczęściej czytane

 • Pożary Wewnętrzne - Born.To.Rescue - Maciej Iwiński

  IMG 20240413 WA0162W sobotę 13 kwietnia w miejscowości Siecień pod Płockiem odbyliśmy szkolenie z pożarów wewnętrznych. Organizatorem oraz prowadzącym był Maciej Iwiński - oficer, funkcjonariusz PSP oraz międzynarodowy instruktor z zakresu ratownictwa drogowego i walkami z pożarami wewnętrznymi. Born.To.Rescue - Maciej Iwiński 

  Czytaj dalej...
 • OSP Łyse z nowym wozem strażackim dzięki wsparciu UE

  21

  Cały czas trwają prace nad realizacją projektu „Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego
  na potrzeby OSP w Łysych w celu walki ze skutkami klęsk i katastrof” dofinansowanego przez
  Unię Europejską.

  Czytaj dalej...
 • MotoKurp 2024

  1https://www.facebook.com/share/fGAJa69vgSP7aWLm/

   

   

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK