piątek, 21 styczeń 2022 20:33

Zebranie Sprawozdawcze za Rok 2021 PODSUMOWANIE

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
421 Stycznia odbyło się Zebranie Sprawozdawcze w OSP Łyse za rok 2021. O godzinie 17:15 prezes dh. Wiktor Dąbkowski dokonał otwarcia Zebrania Sprawozdawczego i przywitania przybyłych gości i strażaków.

Na przewodniczącego wybrano dh. Adama Chrzanowskiego zaś na protokolanta druhnę Beatę Pisiak. Powołano również Komisję Uchwał i Wniosków w składzie: dh. Sylwia Chrzanowska, dh. Sylwia Parzych i dh. Małgorzata Brakoniecka.
Na początku zebrania podsumowano działalność naszej OSP w roku 2021. Sprawozdanie z działalności przygotował i przedstawił dh. Adam Chrzanowski. W następnej kolejności przedstawiono sprawozdanie finansowe. Przygotował je i odczytał skarbnik dh. Jan Czyż. Ostatnim sprawozdaniem było sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, które przedstawił dh. Maciej Dąbkowski. Następnym punktem było przedstawienie planu działalności oraz planu finansowego na 2022 rok. Przygotowali je i odczytali kolejno dh. Wiktor Dąbkowski oraz dh. Jan Czyż. W punkcie tym poruszono również temat składki członkowskiej i podtrzymania jej na dotychczasowej wysokości 100 zł. Elementem kończącym sprawozdania było głosowanie nad udzieleniem absolutorium zarządowi. Absolutorium oczywiście zostało udzielone. Podczas kolejnego punktu zebrania jakim była dyskusja wręczono odznaczenia i medale dla druhów:
Szulc Sławomir - odznaka za wysługę lat “25 lat”, Medal Zasłużony Dla Pożarnictwa Ziemi Kurpiowskiej.
Parzych Rafał - odznaka za wysługę lat “20 lat”, Medal Zasłużony Dla Pożarnictwa Ziemi Kurpiowskiej.
Głuszek Piotr - odznaka za wysługę lat “15 lat”, Złoty Medal za zasługi dla pożarnictwa.
Olender Jacek – odznaka za wysługę lat “10 lat”, Srebrny Medal za zasługi dla pożarnictwa.
Po wręczeniu medali i odznaczeń głoś zabrał wójt Grzegorz Fabiszewski. Wójt podsumował miniony okres i podziękował nam za ostatni rok współpracy. Na koniec Komisja Uchwał i Wniosków przedstawiła Uchwałę Nr 1, w której zawarto zapis o składce członkowskiej w wysokości 100 zł. Aby uchwała mogła obowiązywać została poddana pod głosowanie. Głosowaniu poddano również plan działalności i plan finansowy na 2022 rok. Oba głosowania zatwierdziły podane propozycje.
Tradycyjnie po zebraniu zorganizowano mały poczęstunek.

Czytany 128 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 06 luty 2022 20:37

Najczęściej czytane

 • 2022.03.20 - Solidarni z Ukrainą

  IMG 20220320 WA0000W niedzielny poranek 20 marca, dokładnie o godzinie 8 rano nasi druhowie uczcili minuta ciszy poległych w akcjach ratowniczo-gaśniczych strażaków niosących pomoc podczas konfliktu wojennego w Ukrainie.

  Czytaj dalej...
 • Zostań jednym z nas!!!

  1Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łysych ogłasza nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki!

   Jeśli lubisz dreszczyk emocji, interesujesz się tematyką pożarnictwa i ratownictwa, chciałbyś/chciałabyś pomagać innym – dołącz do Nas!
   W sobotę 30 kwietnia o godzinie 9:00 w Remizie OSP w Łysych, odbędzie się spotkanie i wstępna rekrutacja nowych kandydatów na członków.

  Czytaj dalej...
 • 2022.03.07 - Pożar domu

  IMG 20220308 WA00024W poniedziałek około godziny 19:45 zawyła syrena naszej remizy. MSK w Ostrołęce zaalarmowało nas z powodu pożaru domu w miejscowości Zalas.

  Czytaj dalej...
 • 2022.03.31 - Szybka akcja

  pozarDziś popołudniu odnotowaliśmy jedna interwencję.

  Czytaj dalej...
 • 2022.03.23 - Pożar traw

  pozarW środowe przedpołudnie 23 marca MSK w Ostrołęce zadysponowało naszą jednostkę do akcji.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK