poniedziałek, 21 marzec 2022 13:54

2022.03.21 - Z wizytą w przedszkolu. Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20220321 WA0002W poniedziałkowy poranek, odwiedziliśmy dzieci z przedszkola w miejscowości Zalas.

Na prośbę przedszkolaków przyjechaliśmy do nich z pokazem sprzęty ratowniczo-gaśniczego. Dzieci bardzo ucieszyły się na to spotkanie. Z dużą uwagą słuchały wykładu i z jeszcze większym zainteresowaniem oglądały sprzęt zamontowany na naszym wozie. Obowiązkowym punktem była możliwość zobaczenia wnętrza kabiny i oraz przymiarka hełmu strażackiego. W związku z tym, że poniedziałek był pierwszym dniem wiosny, razem z dziećmi przeżegnaliśmy zimę paląc kukłę Marzanny.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 1198 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 kwiecień 2022 14:22

Najczęściej czytane

 • Pożary Wewnętrzne - Born.To.Rescue - Maciej Iwiński

  IMG 20240413 WA0162W sobotę 13 kwietnia w miejscowości Siecień pod Płockiem odbyliśmy szkolenie z pożarów wewnętrznych. Organizatorem oraz prowadzącym był Maciej Iwiński - oficer, funkcjonariusz PSP oraz międzynarodowy instruktor z zakresu ratownictwa drogowego i walkami z pożarami wewnętrznymi. Born.To.Rescue - Maciej Iwiński 

  Czytaj dalej...
 • OSP Łyse z nowym wozem strażackim dzięki wsparciu UE

  21

  Cały czas trwają prace nad realizacją projektu „Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego
  na potrzeby OSP w Łysych w celu walki ze skutkami klęsk i katastrof” dofinansowanego przez
  Unię Europejską.

  Czytaj dalej...
 • MotoKurp 2024

  1https://www.facebook.com/share/fGAJa69vgSP7aWLm/

   

   

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK