poniedziałek, 21 marzec 2022 13:54

2022.03.21 - Z wizytą w przedszkolu. Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20220321 WA0002W poniedziałkowy poranek, odwiedziliśmy dzieci z przedszkola w miejscowości Zalas.

Na prośbę przedszkolaków przyjechaliśmy do nich z pokazem sprzęty ratowniczo-gaśniczego. Dzieci bardzo ucieszyły się na to spotkanie. Z dużą uwagą słuchały wykładu i z jeszcze większym zainteresowaniem oglądały sprzęt zamontowany na naszym wozie. Obowiązkowym punktem była możliwość zobaczenia wnętrza kabiny i oraz przymiarka hełmu strażackiego. W związku z tym, że poniedziałek był pierwszym dniem wiosny, razem z dziećmi przeżegnaliśmy zimę paląc kukłę Marzanny.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 1085 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 kwiecień 2022 14:22
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK