czwartek, 19 maj 2022 18:20

2022.05.19 - Z wizytą w przedszkolu Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20220519 100541Na specjalne zaproszenie dzieci z przedszkola „Radosny zakatek” w czwartek 19 maja nasi strażacy odwiedzili przedszkolaków w ich przedszkolu.

Druhny: Sylwia Parzych, Aleksandra Gawrych ora druhowie: Adam Chrzanowski, Marcin Polielarczyk oraz dh. Wojciech Kaczmarczyk z przyjemnością I uśmiechem na twarzy opowiadali dzieciom o pracy strażaka ochotnika. Pouczyli dzieci kiedy i jak wzywać pomoc, jak zachowywać się podczas pożaru oraz na jakie zagrożenia w życiu codziennym należy uważać. Przedszkolaki mogły z bliska obejrzeć nomex strażaka, który dumnie ubrała jedna z pań przedszkolanek. Następnie wszyscy wyszliśmy na podwórko gdzie dzieci mogły obejrzeć samochód strażacki oraz oraz jego wyposażenie.. Oczywiście nie mogło zabraknąć pokazu wodnego. Rozwinęliśmy linię gaśniczą, ale i tak największe wrażenie na dzieciach zrobił pokaz z armatki wodnej. Na koniec zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie pamiątkowe. Dziękujemy za zaproszenie i gościnę.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 1078 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 maj 2022 18:43
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK