Nasza kronika - OSP Łyse
Nasza kronika (174)
21 Stycznia odbyło się Zebranie Sprawozdawcze w OSP Łyse za rok 2021. O godzinie 17:15 prezes dh. Wiktor Dąbkowski dokonał otwarcia Zebrania Sprawozdawczego i przywitania przybyłych gości i strażaków.
Dział:
Kronika K2
Zarząd oraz strażacy OSP ŁYSE życzą wszystkim mieszkańcom, przyjaciołom i sympatykom Straży Pożarnej zdrowych i wesołych Świąt Bożonarodzeniowy. Pragniemy, aby okres świąt był dla nas wszystkich czasem wypełnionym miłością, ciepłem rodzinnego spotkania, radością z narodzin Jezusa. Życzymy również, aby nadchodzący nowy rok, przyniósł wiele sukcesów i powodów do uśmiechu. Niech spełnia się najskrytsze marzenia. Szczęśliwego Nowego Roku!
Dział:
Kronika K2
W środę 15 grudnia delegacja złożona z przedstawicieli jednostek z naszej gminy z pocztem sztandarowym z OSP Łyse na czele uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej mł. bryg. Jarosława Sadłowskiego.
Dział:
Kronika K2
Z przyjemnością informujemy, że w ramach programu „Ratujemy i uczymy ratować” do którego należymy otrzymaliśmy fantoma LittleAnne.
Dział:
Kronika K2
Dziś o 9:30 odbyła się zbiórka w remizie. Kilka minut przed godziną 10 przemaszerowaliśmy ze sztandarem na czele do kościoła gdzie uczestniczyliśmy we Mszy św. upamiętniającej 103 rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości.
Dział:
Kronika K2
