niedziela, 21 czerwiec 2015 22:08

2015.06.21 - Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze w Ostrołęce Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
imag01162015.06.21 - Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze w OstrołęceW tydzień po zawodach gminnych odbyły się zawody powiatowe w Ostrołęce.

Przed rozgrywkami sportowymi zorganizowano zbiórkę wszystkich 18 jednostek OSP przybyłych na miejsce, które uroczyście przemaszerowały na płytę boiska. Tak jak w zawodach gminnych rywalizacja przeprowadzona została w dwóch konkurencjach. W skład naszej drużyny wchodzili: dh. Szulc Sławomir, Popielarczyk Marcin, Żulewski Mateusz, Chrzanowski Adam, Kaczmarczyk Wojciech, Tyc Marcin, Płochocki Damian, Nasiadka Tomasz oraz Olender Jacek. Pierwsze miejsce zajeła jednostka OSP Ostrołęka z wynikiem 100,7 pkt. Drugie miejsce przypadło jednostce OSP z Lelisa z wynikiem 101,5 pkt. Ostatnie miejsce na podium zajeli Ochotnicy z jednostki w Myszyńcu z wynikiem 109,6 pkt. Nasza Jednostka uplasowała się na 6 miejscu z wynikiem 112 pkt. Mimo tego, że daliśmy z siebie wszystko nie udało nam się zająć wyższej lokaty. Gratulujemy zwycięzcom i chylymy czoła jednostkom OSP Ostrołęka o OSP Lelis, które w ćwiczeniu bojowym osiągneły odpowiednio czasy: OSP Ostrołęka 38s. i OSP Lelis 38,1s. BRAWO!!!

.:: ZDJĘCIA ::.
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

Czytany 1198 razy

Najczęściej czytane

 • 2018.11.12 - Wypadek Śmiertelny Piątkowizna

  18Do tragedii doszło około godziny 18.00 w Piątkowiźnie. Zginął kierowca samochodu, który uderzył w drzewo.

  Czytaj dalej...
 • 2018.11.01 - Dachowanie Toyoty oraz wymuszenie pierwszeństwa na Chętnika

  8O sporym szczęściu może mówić kierująca Toyotą, która jadąc w kierunku Łomży straciła panowanie nad autem i znalazła się w przydrożyn rowie kołami do góry.

  Czytaj dalej...
 • 2018.11.02 - Niezachowanie należytej ostrożności na drodze

  11Do kolejnego już wypadku na wysokości parkingu JBB doszło 2 listopada około godziny 13.

  Czytaj dalej...
 • 2018.10.27 - Ślub druha Tomasza PODSUMOWANIE

  01 ola tomek 10027 Października mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w ceremonii zaślubin naszego druha Tomasza Nasiadki.

  Czytaj dalej...
 • 2018.10.25 - Wypadek Busa

  4W czwartek kilka minut przed 13 zostaliśmy wezwani do wypadku na drodze gminnej w kierunku Rudnego.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK