niedziela, 21 czerwiec 2015 22:08

2015.06.21 - Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze w Ostrołęce Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
imag01162015.06.21 - Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze w OstrołęceW tydzień po zawodach gminnych odbyły się zawody powiatowe w Ostrołęce.

Przed rozgrywkami sportowymi zorganizowano zbiórkę wszystkich 18 jednostek OSP przybyłych na miejsce, które uroczyście przemaszerowały na płytę boiska. Tak jak w zawodach gminnych rywalizacja przeprowadzona została w dwóch konkurencjach. W skład naszej drużyny wchodzili: dh. Szulc Sławomir, Popielarczyk Marcin, Żulewski Mateusz, Chrzanowski Adam, Kaczmarczyk Wojciech, Tyc Marcin, Płochocki Damian, Nasiadka Tomasz oraz Olender Jacek. Pierwsze miejsce zajeła jednostka OSP Ostrołęka z wynikiem 100,7 pkt. Drugie miejsce przypadło jednostce OSP z Lelisa z wynikiem 101,5 pkt. Ostatnie miejsce na podium zajeli Ochotnicy z jednostki w Myszyńcu z wynikiem 109,6 pkt. Nasza Jednostka uplasowała się na 6 miejscu z wynikiem 112 pkt. Mimo tego, że daliśmy z siebie wszystko nie udało nam się zająć wyższej lokaty. Gratulujemy zwycięzcom i chylymy czoła jednostkom OSP Ostrołęka o OSP Lelis, które w ćwiczeniu bojowym osiągneły odpowiednio czasy: OSP Ostrołęka 38s. i OSP Lelis 38,1s. BRAWO!!!

.:: ZDJĘCIA ::.
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

Czytany 1253 razy

Najczęściej czytane

 • 2019.01.04 - Pożar w Łączkach
  4Dziś wieczorem o godzinie 19 z MSK w Ostrołęce wpłynęła do nas informacja o pożarze domu w miejscowości Łączki.
  Czytaj dalej...
 • 2018.12.26 - Pożar sadzy

  sadzaW drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia odnotowaliśmy jedną interwencję. O godzinie 19:40 nasza jednostka zadysponowana została do pożaru przewodu kominowego budynku mieszkalnego w miejscowości Pupkowizna.

  Czytaj dalej...
 • 2019.02.27 - Zderzenie na skrzyżowaniu ulic Topolowa Chętnika

  6Zderzenie dwóch samochodów osobowych był powodem porannej interwencji. Dziś około godziny 8 rano na skrzyżowaniu ulicy Topolowej z Chętnika doszło do wypadku.

  Czytaj dalej...
 • 2019.01.01 - Powalone drzewo

  1Powalone drzewo było powodem interwencji w Nowy Rok 1 stycznia. MSK w Ostrołęce zaalarmowało naszą jednostkę we wtorkowy poranek.

  Czytaj dalej...
 • Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018 w OSP Łyse - PODSUMOWANIE

  1826 Stycznia odbyło się Zebranie Sprawozdawcze w naszej jednostce. W sobotę kilka minut po godzinie 15 prezes dh. Adam Pisiak dokonał otwarcia Zebrania Sprawozdawczego OSP Łyse za rok 2018.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK