niedziela, 21 czerwiec 2015 22:08

2015.06.21 - Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze w Ostrołęce Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
imag01162015.06.21 - Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze w OstrołęceW tydzień po zawodach gminnych odbyły się zawody powiatowe w Ostrołęce.

Przed rozgrywkami sportowymi zorganizowano zbiórkę wszystkich 18 jednostek OSP przybyłych na miejsce, które uroczyście przemaszerowały na płytę boiska. Tak jak w zawodach gminnych rywalizacja przeprowadzona została w dwóch konkurencjach. W skład naszej drużyny wchodzili: dh. Szulc Sławomir, Popielarczyk Marcin, Żulewski Mateusz, Chrzanowski Adam, Kaczmarczyk Wojciech, Tyc Marcin, Płochocki Damian, Nasiadka Tomasz oraz Olender Jacek. Pierwsze miejsce zajeła jednostka OSP Ostrołęka z wynikiem 100,7 pkt. Drugie miejsce przypadło jednostce OSP z Lelisa z wynikiem 101,5 pkt. Ostatnie miejsce na podium zajeli Ochotnicy z jednostki w Myszyńcu z wynikiem 109,6 pkt. Nasza Jednostka uplasowała się na 6 miejscu z wynikiem 112 pkt. Mimo tego, że daliśmy z siebie wszystko nie udało nam się zająć wyższej lokaty. Gratulujemy zwycięzcom i chylymy czoła jednostkom OSP Ostrołęka o OSP Lelis, które w ćwiczeniu bojowym osiągneły odpowiednio czasy: OSP Ostrołęka 38s. i OSP Lelis 38,1s. BRAWO!!!

.:: ZDJĘCIA ::.
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

Czytany 1333 razy

Najczęściej czytane

 • 2019.07.06 - Pożar Domu Łączki

  10O godzinie 11:20 dostaliśmy wezwanie z MSK do pożaru domu w miejscowości Łączki. W chwili przybycia na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej stwierdzono pożar wewnątrz budynku mieszkalnego na piętrze.

  Czytaj dalej...
 • 2019.07.05 - Wypadek - Grzęda

  6W piątkową noc około godziny 23 zbudziła nas syrena alarmowa naszej remizy. Z informacji jaką otrzymaliśmy wynikało że, samochód osobowy uderzył w ogrodzenie a następnie w budynek mieszkalny.

  Czytaj dalej...
 • 2019.06.16 - Dachowanie Golfa

  6W niedzielny poranek 16 czerwca zadysponowano nasz zastęp po raz drugi do zdarzenia na DW 645. Dokładnie w tym samym miejscu co 8 czerwca doszło do dachowania VW Golfa.

  Czytaj dalej...
 • 2019.07.07 - Wypadek motocyklisty Lipniki

  1O godzinie 18:10 zostaliśmy zadysponowani do wypadku motocyklisty w miejscowości Lipniki. Po dojechaniu na miejsce zastęp OSP Lipniki udzielał już poszkodowanemu pomocy medycznej. 

  Czytaj dalej...
 • 2019.07.05 - Wypadek na Malażu

  2W piątek o godzinie 13:25 MSK zadysponowało nasza jednostkę do zdarzenia drogowego na DW 645 w kierunku miejscowości Kuzie. Na miejscu zastaliśmy samochód osobowy stojący na poboczu.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK