czwartek, 01 listopad 2018 19:13

2018.11.01 - Dachowanie Toyoty oraz wymuszenie pierwszeństwa na Chętnika Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
8O sporym szczęściu może mówić kierująca Toyotą, która jadąc w kierunku Łomży straciła panowanie nad autem i znalazła się w przydrożyn rowie kołami do góry.

Sytuacja miała miejsce około godziny 10:40. Zadysponowano Zastęp OSP Łyse, zastęp PSP JRG Ostrołęka, Załogę Karetki Pogotowia oraz Patrol Policji. Tego samego dnia, po niecałych 3 godzinach od ostatniego wyjazdu, zostaliśmy zadysponowani do kolizji na skrzyżowaniu ulic Chętnika z Ostrołęcką. Kierujący Peugeot-em prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym BMW. Całe szczęśćie nikt z uczestniczących w tym zdarzeniu nie potrzebował hospitalizacji. Zadysponowano zastęp OSP Łyse, zastęp PSP JRG Kolno, zastęp PSP JRG Ostrołęka, Załogę Karetki Pogotowia oraz Patrol Policji.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 583 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 listopad 2018 19:58

Najczęściej czytane

 • 2019.01.04 - Pożar w Łączkach
  4Dziś wieczorem o godzinie 19 z MSK w Ostrołęce wpłynęła do nas informacja o pożarze domu w miejscowości Łączki.
  Czytaj dalej...
 • 2018.12.03 - Pożar śmietnika

  1Dziś wieczorem około 19:20 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru śmietnika na przystanku autobusowym w miejscowość Dęby.

  Czytaj dalej...
 • Życzenia

  15Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy mieszkańcom gminy Łyse oraz sponsorom i sympatykom OSP w Łysych życzenia pomyślności i zdrowia. Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Państwu radość i spokój. Niech ten szczególny czas będzie dla państwa okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej wzajemnej życzliwości, a Nowy 2019 rok stanie się czasem spełnionych marzeń i nadziei zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, a każdy nowy dzień był pełen optymizmu.
  W imieniu strażaków składa Zarząd OSP w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2018.12.15 - Pożar samochodu w Łączkach

  4Pożar samochodu osobowego był przyczyną interwencji w sobotnie popołudnie 15 grudnia. Dokładnie o 17:10 wpłynęło do nas zawiadomienie o pożarze samochodu w miejscowości Łączki.

  Czytaj dalej...
 • 2018.12.26 - Pożar sadzy

  sadzaW drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia odnotowaliśmy jedną interwencję. O godzinie 19:40 nasza jednostka zadysponowana została do pożaru przewodu kominowego budynku mieszkalnego w miejscowości Pupkowizna.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK