piątek, 02 listopad 2018 21:08

2018.11.02 - Niezachowanie należytej ostrożności na drodze Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
11Do kolejnego już wypadku na wysokości parkingu JBB doszło 2 listopada około godziny 13.

Schemat zdarzenia był podobny jak w poprzednich przypadkach. Samochody chcące skręcić na parking zatrzymywały się aby ustąpić pierwszeństwa autom nadjeżdżającym z przeciwka. W tym samym czasie kierowca busa nie zauważył stojących aut i chcąc uniknąć zderzenia uciekł na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Nie obyło się bez uszczerbku dla samochodów czekających na wjazd na parking. Kierowca busa zanim zjechał na pobocze zdążył jeszcze zahaczyć osobówki przed nim, które w efekcie domina zderzyły się. Na szczęście żadnemu z uczestników zdarzenia nic się nie stało. Do akcji zadysponowano jeden zastęp OSP Łyse i jeden patrol policyjny.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 314 razy

Najczęściej czytane

 • 2019.01.04 - Pożar w Łączkach
  4Dziś wieczorem o godzinie 19 z MSK w Ostrołęce wpłynęła do nas informacja o pożarze domu w miejscowości Łączki.
  Czytaj dalej...
 • 2018.12.03 - Pożar śmietnika

  1Dziś wieczorem około 19:20 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru śmietnika na przystanku autobusowym w miejscowość Dęby.

  Czytaj dalej...
 • Życzenia

  15Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy mieszkańcom gminy Łyse oraz sponsorom i sympatykom OSP w Łysych życzenia pomyślności i zdrowia. Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Państwu radość i spokój. Niech ten szczególny czas będzie dla państwa okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej wzajemnej życzliwości, a Nowy 2019 rok stanie się czasem spełnionych marzeń i nadziei zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, a każdy nowy dzień był pełen optymizmu.
  W imieniu strażaków składa Zarząd OSP w Łysych.

  Czytaj dalej...
 • 2018.12.15 - Pożar samochodu w Łączkach

  4Pożar samochodu osobowego był przyczyną interwencji w sobotnie popołudnie 15 grudnia. Dokładnie o 17:10 wpłynęło do nas zawiadomienie o pożarze samochodu w miejscowości Łączki.

  Czytaj dalej...
 • 2018.12.26 - Pożar sadzy

  sadzaW drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia odnotowaliśmy jedną interwencję. O godzinie 19:40 nasza jednostka zadysponowana została do pożaru przewodu kominowego budynku mieszkalnego w miejscowości Pupkowizna.

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK