×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/phocagallery/interwencje/2022.10.24.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

piątek, 09 wrzesień 2022 20:57

2022.09.09 - Czołówka Fiata

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20220909 WA0002Około godziny 9:18, 9 września zostaliśmy zadysponowani do wypadku na DW 645. Z relacji zgłaszającego wynikało że, na drodze w kierunku Kuzi samochód osobowy uderzył w drzewo.

Po kilku minutach od powiadomienia byliśmy na miejscu. Informacje potwierdziły się. Wypadek wyglądał dość poważnie. Na szczęście kierującej kobiecie udało się samej wydostać z auta. Prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do panujących warunków, w skutek czego na łuku drogi zjechała na pobocze i uderzyła czołowo w drzewo. Na miejsce zadysponowano: zastęp OSP Łyse, zastęp PSP z posterunku w Wydmusach, ZRM oraz jedną załogę policyjną.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 738 razy
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK