×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/phocagallery/interwencje/2022.10.24.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

sobota, 22 październik 2022 23:41

2022.10.22 - Pożar strychu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20221022 WA0017W sobotę 22 października w miejscowości Warmiak doszło do pożaru strychu w domu jednorodzinnym.

Około godziny 19:40 Miejskie Stanowisko Kierowania w Ostrołęce zaalarmowało naszą jednostkę do akcji. Po dojechaniu na miejsce szybko przystąpiliśmy do działań. Palił się drewniany strop domu, ocieplony wełną i zabudowany płytą G-K. Pożar stropu był następstwem pożaru sadzy w kominie. Przez nieszczelność w przewodzie kominowym ogień wydostał się na strych. Do akcji zadysponowano jeden zastęp OSP Łyse oraz zastęp JRG Ostrołęka.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 864 razy
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK