sobota, 08 wrzesień 2018 20:37

2018.09.08 - Plama oleju Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
18 Września około godziny 14 w trakcie organizowanych w Łysych Mistrzostw Polski w Biegu 24h doszło zderzenia dwóch aut na jednym z objazdów.

W związku z tym, że nikomu nic się nie stało na miejsce wezwano tylko policje. Po zakończeniu policyjnych działań auta zostały usunięte z drogi przez właścicieli. Okazało się, że uszkodzenia jednego z pojazdów były na tyle poważne, że z auta wyciekł na jezdnie olej silnikowy, który był powodem interwencji. Do zdarzenia zadysponowano jeden zastęp OSP Łyse.

 

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 1354 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 wrzesień 2018 20:44
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK