piątek, 05 lipiec 2019 23:50

2019.07.05 - Wypadek - Grzęda Wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
6W piątkową noc około godziny 23 zbudziła nas syrena alarmowa naszej remizy. Z informacji jaką otrzymaliśmy wynikało że, samochód osobowy uderzył w ogrodzenie a następnie w budynek mieszkalny.

Szybko skompletowaliśmy zastęp i wyjechaliśmy do akcji, Na miejscu wszystkie informację się potwierdziły. Na rozwidleniu drogi prowadzącej do Pupkowizny kierowca osobowego Audi pojechał prosto i uderzył w z impetem w ogrodzenie a następnie w dom. Kierujący jechał sam oraz sam wydostał się z pojazdu na zewnątrz. Na miejsce wezwano również JRG PSP Ostrołęka z posterunku w Wydmusach oraz karetkę pogotowia, którą poszkodowanego przetransportowano do szpitala. Na miejsce przybyła również policja, która poddała kierowce badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało kierowca był pijany.

 

                            ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 2203 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 lipiec 2019 14:34

Najczęściej czytane

  • Zaproszenie na ślub dh. Mateusza Krysiaka

    IMG 20220723 124819Zbiórka pod remizą w sobotę 13 siernia o godzinie 14:00, oczywiście w mundurze wyjściowym.

    Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK