wtorek, 21 wrzesień 2021 11:47

2021.09.21 - Zderzenie na „Torówce” Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
IMG 20210921 WA0005Dokładnie o 7:28 21 Września zadysponowano nas do zdarzenia drogowego w Łysych. Na tak zwanej „torówce” doszło do zderzenia osobowego BMW z samochodem ciężarowym.

Po dojechaniu na miejsce naszym oczom ukazał się straszny widok. BMW wbiło się pod skrzynię ładunkową samochodu ciężarowego prawą stroną, aż do drugiego rzędu siedzeń. Na szczęście to zdarzenie wyglądało tylko na groźne. Kierowca podróżował sam nic mu się nie stało. Został ukarany mandatem karnym. W akcji udział brały: jeden zastęp OSP Łyse, jeden zastęp PSP postronek w Wydmusach, jedna załoga ratownictwa medycznego oraz jedna załoga policyjna.

 

                           ZDJĘCIA

     (kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

   

Czytany 744 razy Ostatnio zmieniany sobota, 30 październik 2021 12:06

Najczęściej czytane

 • Pożary Wewnętrzne - Born.To.Rescue - Maciej Iwiński

  IMG 20240413 WA0162W sobotę 13 kwietnia w miejscowości Siecień pod Płockiem odbyliśmy szkolenie z pożarów wewnętrznych. Organizatorem oraz prowadzącym był Maciej Iwiński - oficer, funkcjonariusz PSP oraz międzynarodowy instruktor z zakresu ratownictwa drogowego i walkami z pożarami wewnętrznymi. Born.To.Rescue - Maciej Iwiński 

  Czytaj dalej...
 • OSP Łyse z nowym wozem strażackim dzięki wsparciu UE

  21

  Cały czas trwają prace nad realizacją projektu „Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego
  na potrzeby OSP w Łysych w celu walki ze skutkami klęsk i katastrof” dofinansowanego przez
  Unię Europejską.

  Czytaj dalej...
 • MotoKurp 2024

  1https://www.facebook.com/share/fGAJa69vgSP7aWLm/

   

   

  Czytaj dalej...
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK