niedziela, 26 czerwiec 2016 22:31

2016.06.26 - Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze w Łączkach Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
img 532526 Czerwca w Łączkach odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.

W zawodach uczestniczyło w sumie 10 drużyn męskich z gmin Łyse, Kadzidło, Lelis oraz 3 drużyny żeńskie z gminy Lelis. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach. W sztafecie pożarniczej i biegu bojowym tzw. "bojówce". Rywalizacja przeprowadzona została na boisku gospodarstw agroturystycznego "Sosenka" w Łączkach. Dziękujemy właścicielowi, panu Sławomirowi Małż za udostępnienie obiektu. Organizatorem zawodów była KM PSP w Ostrołęce oraz Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Łysych. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska powołana przez Komendanta Miejskiego PSP pod przewodnictwem bryg. Tadeusza Drozda.
Ostateczna klasyfikacja zawodów:
Gmina Kadzidło: OSP Kadzidło, OSP Dylewo, OSP Gleba, OSP Wach.
Gmina Łyse: OSP Lipniki, OSP Łyse, OSP Łączki.
Gmina Lelis drużyny męskie: OSP Lelis, OSP Łęg Przedmiejski, OSP Dąbrówka.
Gmina Lelis drużyny żeńskie: OSP Lelis, OSP Łęg Przedmiejski, OSP Dąbrówka.
Nagrody w postaci dyplomów za udział w zawodach oraz statuetki wręczono wszystkim druhnom i druhom. Na zakończenie zawodów była grochówka oraz karkówka i kiełbaska z grilla, za którą dziękujemy naszym sponsorom, właścicielowi ZPM JBB Panu Józefowi Bałdydze oraz właścicielowi Piekarni Łyse, Panu Jarosławowi Zakrzewskiemu.

 

                            ZDJĘCIA

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć i zobaczyć opis)

Czytany 2364 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 lipiec 2016 06:15
wszystkie prawa zastrzeżone przez OSP Łyse
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK